O Nás

Certifikát ISO ČJNaše společnost EUREX MEDICA, spol. s r. o. je zaměřena zejména na prodej, distribuci, poradenství a servis diagnostických zařízení, reagencií a spotřebního materiálu pro zdravotnická zařízení a laboratoře působící v oblasti hematologie, imunohematologie, krevních bank, transfuziologie, klinické biochemie mikrobiologie, ortopedie, molekulární biologie, diabetologie atd. Společnost dále rozšiřuje své působení a subdodávky produktů a služeb pro další oblasti humánní medicíny, pro oblast veterinární medicíny, pro potřeby farmaceutického a potravinářského průmyslu.

 

Společnost EUREX MEDICA, spol. s r. o. byla založena v r.1992. Je samostatnou privátní společností s ryze českým kapitálem a jasnou vlastnickou strukturou. Společnost má hlavní sídlo, skladové kapacity, expediční oddělení, servisní oddělení, obchodní oddělení a administrativu v Ostravě. Společnost působí historicky zejména na trzích České a Slovenské republiky, které pokrývá prostřednictvím svých interních obchodních zástupců a produktových manažerů. Strategickým naplňovaným záměrem je rozšířování svých distribučních a obchodních aktivit na dalších trzích CEE.

 

V roce 2004 byla společnost EUREX MEDICA certifikována dle systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a v roce 2022 byly splněny požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2016. Společnost dále rozšiřuje portfolio svých obchodních partnerů z řad výrobců na jedné straně a spokojených zákazníků na druhé straně.  

 

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy k řešení Vašich potřeb a problémů.

 

Jsme zde pro Vás.

 

 

http://www.eurexmedica.cz/files/0000000106.pdf

 

EUREX MEDICA, spol. s r. o.

Výstavní 604/111

703 00 Ostrava - Vítkovice

Česká republika

© eurex created by ha-vel family s.r.o.
Siemens v České republice   Hemedis   Summit Medical Group - Products for the Global Healthcare Market   Fenwal - Transformace Transfuzního Lékařství   LogTag Recorders